O NAS

Biuro Rachunkowe EURO-TAX powstało 9 lutego 1999 r. Od początku istnienia staraliśmy się stworzyć taką strukturę organizacyjną, aby wyjść naprzeciw biznesowym potrzebom naszych klientów. Staramy się stale poszerzać naszą ofertę w związku z ciągle zmieniającymi się oczekiwaniami, dostosowując ją do bieżących warunków otoczenia biznesowego.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie zawodowe opieramy swoje działanie na indywidualnym podejściu do klienta i jego problemów. Wychodzimy z założenia, że sukces naszych klientów jest naszym sukcesem, stąd też jest dla nas naturalnym, że dbamy o interesy naszych Partnerów i ich standing finansowy. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki bazowaniu na obszernej i aktualnej wiedzy w temacie finansów i rachunkowości, oraz na posiadanej praktyce w rozwiązywaniu tego typu problemów.

Pracownicy firmy dysponują wysokimi kwalifikacjami oraz dużym doświadczeniem w księgowości. Wiedza oraz umiejętności zdobyte podczas studiów w zakresie rachunkowości przedsiębiorstw w Akademii Ekonomicznej w Poznaniu jak i w renomowanych uczelniach prywatnych, a także kilkuletniej pracy w księgowości na stanowisku kierowniczym z pewnością pozwalają na profesjonalne i zgodne z obowiązującymi przepisami rozliczanie podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Do naszego zespołu należą także biegli rewidenci, radcy prawni, konsultanci finansowi stale współpracujący z biurem przy realizacji zadań zleconych przez naszych Partnerów. Zatrudniamy ludzi, dla których praca jest wyzwaniem. Kładziemy duży nacisk na ich profesjonalizm i pomagamy w ciągłym doskonaleniu.

Prowadzenie własnego lub zarządzanie przedsiębiorstwem wiąże się często z wieloma wyrzeczeniami i miesiącami żmudnych przygotowań - zawsze z podjęciem ryzyka osobistego i finansowego. Poruszanie się w gąszczu naszych niejednoznacznych i ciągle zmieniających się przepisów wymaga dużej wiedzy i doświadczenia z zakresu rachunkowości, przepisów prawno-podatkowych, znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Dlatego też celowe wydaje się powierzenie tych spraw w ręce profesjonalnego biura i przeniesienie na nie odpowiedzialności za poprawność prowadzenia ksiąg rachunkowych, ewidencji, a także z zakresu doradztwa podatkowego i obsługi kadrowo-placowej.

Zlecając obsługę księgowa firmie zewnętrznej uzyskują Państwo również redukcję kosztów w porównaniu do obsługi wewnątrz firmy. Nasze biuro rachunkowe, kierując się ciągle rosnącym zapotrzebowaniem swoich Klientów stale poszerza wachlarz swoich usług.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, a ewentualna współpraca zaowocuje nie tylko sukcesem Państwa Przedsiębiorstwa, ale również przyniesie wiele satysfakcji, gdyż zadowolenie Naszych Klientów jest dla nas priorytetowym założeniem.